O FIRMIE

OFERTA

DLA KOGO

REFERENCJE

INFORMACJE

KONTAKT

INFORMACJE

Projekty na ukonczeniu

Data dodania: 2017-06-19

Nowy patent. Informujemy iż złożylismy nowe zastrzeżenie patentowe. Opracowaliśmy nowy typ zabudowy turbiny Archimedesa - elektrownia mobilna.  Dzięki specjalnej ramie turbinę można montować w jaz, instalować na ścianakch szczelnych eliminując koszt budowy kanałów...more »

Hydromew w brytyjskiej prasie !

Data dodania: 2016-05-06

Artykuł na temat naszych turbin, który ukazał się w najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu "The Landsman" (strona 15): The Landsman more »

Elektrownia Madagaskar

Data dodania: 2016-04-21

Informujemy iż podpisaliśmy umowę partnerską w zakresie budowy elektrowni wodnej na Madagaskarze. Będzie to pierwsza elektrownia z śrubą Archimedesa w tym państwie. Obecnie trwają przygotowania do wybudowania obiektu pilotażowego. Wraz z wybudowaniem pierwszego obiektu...more »

Nowy rodzaj zabudowy elektrowni

Data dodania: 2016-03-26

"Modułowa elektrownia wodna" z śrubą Archimedesa  Full Compact PLUS*Oznaczenie PLUS* określa iż turbina wyposażona jest w układ zmiany kąta pracy w postaci siłownika dolnego zaczepionego na belce poprzecznej posadowionej na słupach nośnych w rzece z lewej i...more »

Nowy kontrakt Turcja

Data dodania: 2016-02-12

Nasza firma podpisałą nowy kontrakt na dostawę turbiny archimedesa o mocy 170kw na spad 5,7m o całkowitej długość turbozespołyu 22m. Hydromew wykona prace montażowe wraz z układem sterowania i elektryki. Jest to druga inwestycja zrealizowana w Turcji. more »

Zakończenie inwestycji Słowacja

Data dodania: 2016-02-12

Hydromew dostarczył do klienta turbinę wodną którą zamkontowaliśmy na obiekcie istniejącej elektrowni. Wymieniono dwie turbyny MT5 na jedną turbinę archimedesa o mocy 22kw i średnicy wirnika 1650mm. more »

Zakończenie inwestycji Avington

Data dodania: 2016-02-12

Hydromew zakończył budowę elektrowni w Avington - Wielka Brytania. Turbina 5,2kw o średnicy 1400mm, elektrownia została oddana do pracy ciągłej. Wykonana z pełnym systemem automatyki elektrownia wraz z całą częścią budowlaną i elektryczną została wykonana przez hydromew. more »

O NAS

OFERTA

DLA KOGO

REFERENCJE

INFORMACJE

KONTAKT

+48 882 140 284

biuro@hydromew.pl

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.