O FIRMIE

OFERTA

DLA KOGO

REFERENCJE

INFORMACJE

KONTAKT

ZALETY TURBIN KONTENEROWYCH

NISKI KOSZT INSTALACJI

Hydromew oferuje turbiny archimedesa w znacznie niższej cenie niż typowe oferowane na rynku. Dzięki solidnej produkcji w Polsce w oparciu o rozwiniętą technologię produkcyjną możliwe jest obniżenie cen turbozespołu nawet o 30% w stosunku do konkurencji.

INNOWACYJNY SYSTEM MONTAŻU

Hydromew Opracował system montażu turbin bez wymogów betonowania. Polega on na montowaniu turbin w budowlach piętrzących wraz z z sytemem ewakuacji oraz alternatywnej budowie kanałów obiegowych / baypas na palach stalowych wraz z ścianami stalowymi. Tego typu rozwiązania obniżają koszt budowy nawet o 50%

MOŻLIWOŚĆ PRACY BEZ LINII ENERGETYCZNEJ

Hydromew opracował system pracy off grid poprzez elektroniczny układ sterowania inverterami. System dedykowany dla wydzielonych instlacji elektrycznych oraz miejsc gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKCJI

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stworzeniu dedykowanego parku maszyn nasza firma oferuję produkty o najwyższej jakości z atestami wyrobu według norm Unii Europejskiej.

OSTATNIE INFORMACJE

Hydromew w brytyjskiej prasie !

date: 2016-05-06

Artykuł na temat naszych turbin, który ukazał się w najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu "The Landsman" (strona 15): The Landsman więcej»

Elektrownia Madagaskar

date: 2016-04-21

Informujemy iż podpisaliśmy umowę partnerską w zakresie budowy elektrowni wodnej na Madagaskarze. Będzie to pierwsza elektrownia z śrubą Archimedesa w tym państwie. Obecnie trwają przygotowania do wybudowania obiektu pilotażowego. Wraz z wybudowaniem pierwszego obiektu rozpoczęte zostaną...więcej»

ARCHIWUM

O FIRMIE

Zajmujemy się produkcją turbin wodnych archimedesa oraz turbin kaplana w zabudowie lewarowej.

Nasze wspólne pierwsze kroki jako firma rodzinna w tematyce energetyki wodnej stawialiśmy w roku 1990. Pierwsze turbiny wodne Kaplana wyprodukowaliśmy kilka lat później.

Przez wiele lat prowadziliśmy zakres produkcji w zakresie turbin Kaplana oraz Francsia. Dodatkowym kierunkiem firmy są modernizacje maszyn przemysłowych oraz konstrukcje stalowe. W roku 2010 przeprowadziliśmy pierwsze wizje na istniejących obiektach elektrowni wodnych z turbinami Archimedesa.

Wynikami wizjo lokalnych było podjęcie decyzji o przekształceniu...więcej »

O NAS

OFERTA

DLA KOGO

REFERENCJE

INFORMACJE

KONTAKT

+48 882 140 284

biuro@hydromew.pl

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.